dKart Navigator 9010

dn_s pdf-iconKirjeldus

pdf-iconSpetsifikatsioon

pdf-iconBuklet

Demoversioon

dKart Navigator (ECS/ECDIS lahendused) programmmid on mõeldud navigatsiooninfo võimalikult selgelt ja operatiivselt kuvamiseks, mis võimaldab laevajuhil teha oma otsusi kiiremalt. Koos sellega tõuseb ka tehtud otsuste kvaliteet. See tähendab laevanduse ohutuse ja laevade kasutamise majandusliku effektiivsuse tõusmist.

Antud eesmärkide saavutamine on võimalik tänu sellistele
dKart Navigator ECS/ECDIS süsteemide omadustele nagu:

Elektroon-vektorkaartide kasutamine

dKart Navigator programmil kasutatakse elektroon-vektorkaardid, mis võimaldab situatsiooni kiiresti analüüsida ning muutused ennustada. On võimalik nii ametliku formaadi IHO S-57 kui ka C-MAP kaartide kasutamine maailma kollektsioonist. Programmis on ette nähtud võimalused kaartide kiirkorrigeerimiseks. Seda saab teha nii automaatselt, kui ka käsitsi Internetist ja teistest kanalitest tuleva info alusel.

Väliste seadetega ühendamise võimalus

dKart Navigator´i kaasaaegne interfeis annab võimalust saada, töödelda ja kuvada signaale mis tulevad kõikidest tänapäeva kasutavatest navigatsioonobjektidest gürokompasist AIS transpodereni. Seega saab laevajuht võimalikult selge ja täpse navigatsiooninfo kätte.

Kaasaaegsed funktsioonid

dKart Navigator programmid sisaldavad palju kasutajafunktsioone, mis võimaldavad laevajuhil kiiremalt otsusi teha. Koos sellega tõuseb ka tehtud otsuste kvaliteet. Kõike funktsioone saab jagada järgmisteks gruppideks:

  • mere-elektroonkaartide kuvamine ja nendega töötamine;
  • laeva planeeritud kursi märkimist kaardil teostamine;
  • laeva tegeliku teekonna märkimist kaardil teostamine;
  • marsruutide ohutuse kontrollimisfunktsioonid;
  • ekstra funktsioonid;

Täpne funktsioonide valik sõltub programmi versioonist.